Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-29, 10:11   #86
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
a dzięki po wizycie dobrze, akurat wczoraj nie miałam usg, ale serducha posłuchałam i co najważniejsze, pozamykana jestem na 4 spusty, nic się nie dzieje, czyli wszystko w porządku trochę zaczyna się anemia pojawiać, ale jak na ten etap to wyniki i tak mam ponoć boskie

u nas dzieciaczki można przyprowadzić do 8:15.... z tym spaniem to też różnie, zależy o której pójdzie spać, wczoraj np szalał na placu zabaw do po 20, w łóżku wylądował po 21, więc teraz jeszcze śpi ale na ogół kładę go wcześniej, o 20 to już śpi, to może jakoś się uda wstać. Mam luz, bo teraz nie muszę się zrywać do pracy i nie mam stresu, że nie zdążymy, że trzeba się spieszyć, także chociaż tyle




a o której będziecie odbierać dzieciaki z przedszkola?
u nas obiad jest o 12, więc pierwszego dnia planuję pójsć po niego zaraz po, bo Pani powiedziała, że leżakowania to nie będzie na pewno pierwszego dnia więc myślę,że przed 13 już tam będę....

ale potem, jak już się trochę oswoi to myślę, że dłużej... zadeklarowane ma i tak 8h, bo jak składałam wniosek to pracowałam




a u mnie odwrotnie
też się boję tych choróbsk..... mam nadzieję, że chociaż pierś ją trochę uchroni, o ile mi wyjdzie KP, ale przy Jaśku poszło, to może i tym razem się uda...
a jak samopoczucie przedporodowe?
Ech, raz lepiej raz gorzej.Raz bym chciała, żeby już było po, a za chwilę, jeszcze nie chcę rodzićW ogóle to chyba bardziej lajtowo podchodziłam do porodu przy pierwszym dziekcu, bo nie wiedziałam co mnie czekaAle teraz może za to łatwiej mi się będzie zorganizować, bo wiem co i jak
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując