Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-21, 18:25   #1391
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Bry. Ale pięknie wczoraj napadał śnieg... a dziś się roztopił.
Macie już wolne w poniedziałek? Ja pracuję niestety, uroki pracy zaczętej pod koniec roku...



Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Tak, we wtorek kupiłam nowy samochód. Tzn. nowy-używany
Natomiast, zima, grudzień, to bodajże najgorszy możliwy okres na kupowanie auta, zwłaszcza na szybko. Mieszkając poza miastem też nie mam specjalnie czasu i możliwości oglądać i porównywać nie wiadomo ile aut.

Nie tak to sobie zaplanowałam, chciałam na spokojnie poszukać czegoś wiosną/ latem, ale plany swoje, życie swoje
I co śmieszne, moja nowa furka nie spełnia ani jednego z moich kryteriów Pod względem marki, wielkości, nawet koloru
Zawsze dla mnie najważniejsze było, aby mój samochód po prostu jeździł, aby był jak najmniej awaryjny. Wygląd auta ma dla mnie drugo- a nawet trzeciorzędne znaczenie. Mój świętej pamięci peugeot 106 nie miał wygód, nie miał nawet klimy, ale był prosty, nieskomplikowany, bez tej wszechobecnej teraz elektroniki i za to go lubiłam. Nie mogę go odżałować
Ponieważ nowy samochód kupowałam w pośpiechu, pod presją i w stanie przygnębienia po stłuczce, to teraz nawet nie specjalnie cieszę się nowym autem, które zresztą mnie onieśmiela tą całą elektroniką
No zgadza się, to słaby moment. Ale daj mu szansę, może też Ci będzie dobrze służył. Co to za autko?


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
W każdym razie, w tym roku sama zafundowałam sobie najdroższy prezent pod choinkę Do tego jeszcze tydzień temu skusiłam się na dwa sweterki kaszmirowe i nic mi już nie potrzeba, tzn. z rzeczy materialnych
Przyznaj się, ile masz tych kaszmirowych sweterków już?

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Ja też nie mam potrzeb kosmetycznych. Na BF obkupiłam się w Elfie. Chociaż jest jedna rzecz, której potrzebuję: nowy flakon J'ose
Jednak zostajesz przy J'ose?
Ja kupiłam w Superpharm na promocji Pure XS Paco Rabanne, ależ mi się te ulepki słodkie podobają.


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
No właśnie pamiętam, że pisałaś o tej liście
A jak wy robicie?


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
A wyszłaś z czymś?
Niestety wyszłam.... ale doszłam do wniosku, że to z pewnością dobrze usprawiedliwiony zakup, bo sama sobie też przecież mogę coś kupić na święta

https://lilou.pl/pl/inspiracje/142-kolekcja-infinity
Wzięłam sobie srebrny pierścionek z tej linii.



Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Piszę o tym, bo dla mnie stracił i mogę wyrazić swoje zdanie, zwłaszcza, że przez dłuższy czas wątek istniał również dzięki mnie.
I warto ostrzec nową dziewczynę na wątku, że są tu dziwne jazdy, a jak będzie miała odmienne zdanie to musi się przygotować na tyradę Wątek nie ma już praktycznie nic wspólnego z tym co kiedyś, nazwa wątku jest myląca.
Nie mam zamiaru tu wracać, bo wątek zmienił się, a większość fajnych dziewczyn przestała tu już zaglądać i myślę, że stało się to nie bez powodu, bo kłótnie, tematy światopoglądowe zrażają wiele osób.

Wesołych świąt, Pink. Odpuść w końcu sobie i innym.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując