Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 18:50   #1392
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Bry. Ale pięknie wczoraj napadał śnieg... a dziś się roztopił.
Macie już wolne w poniedziałek? Ja pracuję niestety, uroki pracy zaczętej pod koniec roku...

U nas też pięknie napadało. Załączam fotkę z wczoraj: widok z mojego tarasu
Tak, mam teraz wolne przez ponad tydzień, do 2 stycznia


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
No zgadza się, to słaby moment. Ale daj mu szansę, może też Ci będzie dobrze służył. Co to za autko?
Tak, oby, liczę na to
Kupiłam Renault. A chciałam Toyotę, Opla lub Seata Leona. Taaa... To auto polecił mojemu tacie jego znajomy, do którego tata ma zaufanie, więc się zgodziłam. Wcześniej miałam Francuza i przy Francuzie zostałam póki co...
Jest to duża osobówka, w segmencie C - coś pomiędzy osobowym i suuvem. Tata wystraszył się tą moją stłuczką i zasugerował, że trochę większe auto będzie dla mnie bezpieczniejsze na trasie międzymiastowej.



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Przyznaj się, ile masz tych kaszmirowych sweterków już?
Cztery, w tym jeden golf kaszmirowy z lumpka za 4 zł. I ten kaszmir z lumpeksu jest najlepszy gatunkowo: najgrubszy i najbardziej mięsisty.



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Jednak zostajesz przy J'ose?
Ja kupiłam w Superpharm na promocji Pure XS Paco Rabanne, ależ mi się te ulepki słodkie podobają.
Tak; ostatnio testowałam CK Reveal, ale w ogóle mnie nie przekonał; chciałam przetestować Living Lalique, bo ponoć podobny do J'ose, ale nigdzie nie było testera. Tydzień temu skończył mi się J'ose i znalazłam schowany w szafie flakon Indian Summer Już ma sporo lat, więc pewnie trochę się zmienił, ale nie bardzo, jak na mój nos


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
A jak wy robicie?
Nie mamy listy; każdy kupuje, co uważa Co ma plusy i minusy.
Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Niestety wyszłam.... ale doszłam do wniosku, że to z pewnością dobrze usprawiedliwiony zakup, bo sama sobie też przecież mogę coś kupić na święta

https://lilou.pl/pl/inspiracje/142-kolekcja-infinity
Wzięłam sobie srebrny pierścionek z tej linii.
Fajny, bezpretensjonalny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0190 sm.JPG (691,0 KB, 18 załadowań)
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując