Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-31, 10:23   #1398
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
O nie, nie pachnie samą różą. Nie przepadam za różą, szczerze mówiąc. Wyczuwam tu chyba głównie miód, o którym piszą w składzie, wiśnię i jeszcze jakieś orientalne przyprawy. Ma bardzo mocny zapach, może kolidować z perfumami (dlatego używam tylko na noc, zresztą rano nie używam żadnych balsamów). Po użyciu czuję się jak po spa
Ja właśnie też nie przepadam za różanym zapachem w kosmetykach. Wiśnię za to lubię, mam bardzo fajny żel pod prysznic z Elfy z tą nutą zapachową.


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
No tak, trencza w zeszłym roku nie założyłam ani razu. Zresztą mam tylko długości prawie do kolana i ta długość mi nie odpowiada. Może powinnam poszukać krótszego.
Płaszczyk Massimo Dutti przybył już?
Płaszcz z Massimo jeszcze nie przyjechał; zresztą wybrałam odbiór w sklepie. Z dwóch powodów, po pierwsze przy składaniu zamówienia naliczało mi opłatę za przesyłkę (a nie powinno), a po drugie, jeśli rozczaruje mnie na żywo, to od razu go zwrócę. Jeśli jednak mi się spodoba i go zatrzymam, to tym bardziej liczę na wiosenną a nie letnią wiosnę


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Jego też mam na liście do przeczytania. Tyle dobrych opinii..
Tak, z tego co się orientuję to na LC oceny jego książek oscylują wokół oceny 8. Szczerze mówiąc, dla mnie ta ocena jest na wyrost. Np. Nurowska robi na mnie o wiele większe wrażenie, a oceny jej książek są wyraźnie niższe (poza, może, Listami miłości). Cóż, kwestia gustu.
A propos, zabrałam się za Wiek samotności Nurowskiej. Kolejna jej książka, która mnie nie rozczarowała; wręcz przeciwnie.


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Uwielbiam dżinsy i uważam, że pasują prawie zawsze, ale i ja w Wigilię bym ich nie założyła. Najbardziej lubię sukienki na te okazję.
U mnie jeansy to podstawa ubioru




Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Jutro Sylwester... jakieś plany? nie lubię tego święta, od lat spędzamy go w gronie bliskich znajomych, ostatnio z dziećmi Ale tym razem nawet na to nie mamy ochoty. Zostajemy sami -- będą domowe przekąski, wino i film.
A postanowienia noworoczne? Ja nie robię żadnych, tradycyjnie już. Zawsze obiecuję sobie jedynie, że znajdę więcej czasu dla rodziny i będę się mniej przejmować. Niestety, wszystko to słabo idzie..
U nas dokładnie to samo


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Wczoraj obejrzeliśmy Zimną wojnę. Niestety nie rozumiem fenomenu tego filmu. Fakt, śpiewy powodują ciarki i są chyba najmocniejszym punktem tego filmu, lecz sama fabuła banalna i kompletnie dla nas niezrozumiała (jak można sobie tak życie komplikować bez sensu, gdy same okoliczności i czasy są już okropne?).
Muszę Ci w tym przyznać rację: też mnie trochę irytują takie – wydawałoby się na siłę pokomplikowane historie. Z drugiej strony, oglądając ten film, nie miałam poczucia, że fabuła jest nieprzekonująca i szczególnie naciągana. Mnie urzekł na pewno klimat czarno-białego kina. Niektóre sceny były po mistrzowsku nakręcone i zapadające w pamięć.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość

A postanowienia noworoczne? Ja nie robię żadnych, tradycyjnie już. Zawsze obiecuję sobie jedynie, że znajdę więcej czasu dla rodziny i będę się mniej przejmować. Niestety, wszystko to słabo idzie..
Też nie robię postanowień noworocznych. Mogę się podpisać pod tym, co napisałaś. Też chciałabym mieć bardziej "wyrąbane" na wiele rzeczy.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Właśnie dostałam sms, że mój płaszcz jest gotowy do odebrania. Może go dziś odbiorę
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując