Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-03, 16:34   #1406
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Płaszcz oddaję. Za 6 stów to muszę być zadowolona a nie się do niego przekonywać. Poza tym cała rodzina zgodnie powiedziała, że wyglądam w nim źle, więc nie ma dyskusji

Pocieszyłam się torebką (której absolutnie nie potrzebowałam ), więc wygląda na to, że moja wyprzedaż zamknęła się w dwóch kaszmirowych swetrach i torebce.
6 stów to nadal dużo. Zdecydowanie lepiej poczekać na lepszy model.


A torebka jaka? Pokaż

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Nie do końca się zgodzę Akurat Listy Miłości zaliczyłabym do tych poważniejszych i bardziej przejmujących w jej dorobku, obok Wyboru Anny, Hiszpańskich oczu ze względu na tematykę, czyli okres wojenny.
Natomiast wiele jej książek w ogóle nie uważam za ciężkie, np. Rosyjski kochanek, Sprawa Niny S., Nakarmić wilki, Requiem dla wilka, Dom na krawędzi.
Hiszpańskie oczy... Ależ mnie teraz olśniło. Ta książka stała w moim rodzinnym domu w biblioteczce i kilka razy ją jako dziecko wertowałam, bo miała ciekawą okładkę (do tej pory pamiętam -- na okładce były piękne, ale bynajmniej nie ciemne oczy, choć przecież hiszpańskie oczy to byłyby najprędzej brązowe i to mi się tak wtedy nie zgadzało, że aż zaciekawiło...). Nie czytałam tego oczywiście wtedy. Oto jak historia zatacza koło...


O, to okładka, którą pamiętam sprzed 24 lat...
https://archiwum.allegro.pl/oferta/m...162565292.html



Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No może masz rację, ale np. Hiszpańskie oczy to dla mnie straszna książka, do dziś nie mogę przestać o niej myśleć. Przy niej Listy to "lajcik". Chociaż oczywiście polecam, bo to nie są pozycje obok których przechodzi się obojętnie. Tych dot. wojny nie polecam na słabsze okresy w życiu, bo mnie bardzo dołowały.
Dzięki za info. Przyznam szczerze, że nie lubię bardzo ciężkiej literatury (i filmów), więc nie będę po nie sięgać.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując