Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-03, 17:40   #1407
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
6 stów to nadal dużo. Zdecydowanie lepiej poczekać na lepszy model.

Zgadzam się, to wciąż sporo, aczkolwiek płaszcz jest bardzo porządnie wykonany i myślę, że wart tej ceny.


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
A torebka jaka? Pokaż

Nie ma jej na stronie - wyprzedana; jutro ma przyjechać, to zrobię fotkę. Stanowczo przesadziłam z torebkami, większości nie noszę, powinnam coś z tym zrobić, a nie kupować nowe...



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Hiszpańskie oczy... Ależ mnie teraz olśniło. Ta książka stała w moim rodzinnym domu w biblioteczce i kilka razy ją jako dziecko wertowałam, bo miała ciekawą okładkę (do tej pory pamiętam -- na okładce były piękne, ale bynajmniej nie ciemne oczy, choć przecież hiszpańskie oczy to byłyby najprędzej brązowe i to mi się tak wtedy nie zgadzało, że aż zaciekawiło...). Nie czytałam tego oczywiście wtedy. Oto jak historia zatacza koło...


O, to okładka, którą pamiętam sprzed 24 lat...
https://archiwum.allegro.pl/oferta/m...162565292.html

Kojarzę tę okładkę. Ja chciałam w twardej oprawie i kupiłam tę:
https://allegro.pl/hiszpanskie-oczy-...588263193.html



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Dzięki za info. Przyznam szczerze, że nie lubię bardzo ciężkiej literatury (i filmów), więc nie będę po nie sięgać.
To nie jest bardzo ciężka literatura. Chociaż ich odbiór jest oczywiście kwestią indywidualną; momentami bywa przejmująca. Z tych trzech to dla mnie najcięższy był Wybór Anny.

Dla mnie dodatkową wartością tych książek jest to, że są oparte na prawdziwych wydarzeniach. Wiadomo, nie jest to gatunek nonfiction, niemniej wątki i postacie są inspirowane prawdziwymi zdarzeniami.

Edytowane przez Cat Lover
Czas edycji: 2019-01-03 o 17:42
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując