Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-04, 08:24   #1410
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Chyba z kilku powodów. Raz, że większość z nich to małe torebki na długim pasku i trochę nie mam często okazji ich nosić. Tzn. namiętnie i regularnie noszę od roku tę małą Wittchenkę - jest lekka, bardzo wygodna i uniwersalna - przy niej inne torebki w zasadzie poszły w odstawkę. Dwa, że chyba rzeczy, w tym torebki, dość szybko mi się "przejadają" - z małymi wyjątkami.
Powinnam właściwie porobić zdjęcia tych torebek, których nie noszę i wystawić na Allegro, ale nie chce mi się za to zabrać i jak jeszcze mam je później pakować i wysyłać, to już w ogóle niet.
Ostatnio nawet powiedziałam do córki: "Jak dorośniesz, to będziesz mi wdzięczna za te wszystkie torebki", na co ona: "Mamo, wtedy będzie inna moda". "Moda wraca, dziecko"

Dobrze prawisz, moda wraca, sama noszę latem maminą torebunię sprzed 30 lat... i ramoneskę też.
Ja też nie mam kiedy nosić małych torebek.


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Nie znam tej książki Moje miłe zwierzaki. Jeżeli krzywda dzieje się zwierzakom, to dobrze, że jej nie znam.
Sf też lubię, a propos, jak możesz, to poleć mi jakieś ciekawe tytuły.
To dobrze, traumatyczne doświadczenia przez nią miałam.


Na pewno warto przeczytać Hyperiona, którego tutaj polecałam już chyba. To też nie do końca jest lekka lektura, bo wymagająca umysłowo, ale moim zdaniem bardzo warto.

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/231216/hyperion


Obecnie oglądam serial Expanse na podstawie powieści Przebudzenie Lewiatana (bardzo mi się ten serial podoba) i zamierzam też sięgnąć właśnie po pierwowzór.
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/48469...enie-lewiatana


Pana Lodowego ogrodu już polecałam, koniecznie. (fantasy)



Dzienniki gwiazdowe Lema to powinna być lektura obowiązkowa dla każdego człowieka powyżej 30-tki. Liczba pomysłów, historii, nawiązań jest obłędna, choć początkowo może się powieść wydawać dziwna, to koniecznie trzeba przejść kilkanaście pierwszych stron, żeby zrozumieć, do czego zmierza autor. Geniusz. (Jestem zszokowana, że każdy zna słabiutką Solaris, a prawie nikt tego cuda).



Z lekkich tonem, choć niekoniecznie tematem, bardzo lubiłam czytać Piekarę i jego serię Ja, inkwizytor. To tak na rozrywkę.



A co wy polecacie, z sf lub nie tylko?
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując