Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-23, 17:54   #4551
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Odwazna jestes
Wtedy sie bierze lekarza tez do domu?
Co sie dzieje w razie komplikacji w 2 fazie?


Oj tam prawir kilogram w ta czy w ta


A dodatni gbs jest wskazaniem do cc?
Miala podawane jakies leki w zwiazku z tym gbsem?
Często na drugą fazę przychodzi druga położna do pomocy.

Natura naturą, ale czasem płata figle i zaczyna być patologia.

Istotne jest, że do porodu domowego musi być w 100% zdrowa ciąża. Jakiekolwiek ale jest już przeciwwskazaniem do porodu w domu, tak samo do porodu w domu narodzin. Ja np. uważam, że jak nie dom narodzin, bo ich jest mało. To w ciąży fizjologicznej warto wybrać szpital powiatowy, bardziej kameralnie i spokojniej niż w wielkim szpitalu klinicznym.
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Dzieki

A z ciekawosci - jak to jest rozwiazywane, bo wszedzie sie mowi ze moga byc spadki tetna w 2 fazie porodu i jakies problemy z tetnem matki itd ktore wymagaja np ciecia w ciagu max 10 minut i dlatego sala ciec jest tak blisko sal narodzin. Troche sobie nie wyobrazam co sie wtedy dzieje jak jest porod w domu.
I to jest coś co mnie niestety nie przekonuje do porodu domowego. To jest coś pięknego, ale nie dla mnie w sensie, że ja bym za bardzo się bała. Chociaż jak mi zamykali oddział to się śmiałam, że do koleżanki co mieszka w sąsiedztwie pójdę rodzic. Nie raz, nie dwa jechaliśmy biegiem na cc z duszą na ramieniu.

Zazwyczaj szpital wie o porodzie w domu i polozna jest z nimi w kontakcie. Samochód i jazda do szpitala!
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
My po usg.
Moje serduszko jest 100%dziewczynka i mam na to kolejny dowód
Szacowana waga w 30+2 to 1276 wszystko w normie ;D

3.5h jazdy na usg w jedna stronę ... ugotowłam mężowi obiad i czeka mnie powrót do moich Mniejszych chłopców
Tak sie z Malutka wozimy po swiecie[emoji16]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
I zdjęcie mojego Cudu [emoji7]

Pan Doktor przepraszał mnie, że niezbyt ładne ale Malutka siedzi głową w mojej pachwinie i nic lepszego nie udało mu się zrobić.

Dla mnie sliczne[emoji7]Załącznik 7684499

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Moja też ostatnio w pachwinie siedziała śliczny dziubasek <3[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87021223]Hej mamusie cieszę się, że u Was wszystko ok!

Postanowiłam się odezwać, bo czasem Was podczytuję, a minął właśnie czas mojego czekania na starania [emoji87][emoji86][emoji85] czekam tylko na @ i dni płodne i za miesiąc sikam II kreski [emoji23] dzisiaj miałam histeroskopię, bo podczas 2 kontrolnych USG po # okazało się, że jest coś w macicy, prawdopodobnie był to polip, w czasie histeroskopii został usunięty, za 3 tygodnie (jak będą płodne [emoji48][emoji48][emoji48]) będę miała wynik histopatologii zrobiłam też kilka dodatkowych badań, wszystko wygląda dobrze, więc byle do przodu i byle do maja (szczerze liczę, że będę majówką 2020). Do pracy nadal nie wróciłam i nie wybieram się [emoji48]

Buziaki i szczęśliwych rozwiązań kochane

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Cieszę się, że się odezwałaś i, że idziecie do przodu wpadaj do nas i czekam niecierpliwie na dwie kreski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora