Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-23, 18:09   #4555
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.2

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
My po usg.
Moje serduszko jest 100%dziewczynka i mam na to kolejny dowód
Szacowana waga w 30+2 to 1276 wszystko w normie ;D

3.5h jazdy na usg w jedna stronę ... ugotowłam mężowi obiad i czeka mnie powrót do moich Mniejszych chłopców
Tak sie z Malutka wozimy po swiecie[emoji16]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
I zdjęcie mojego Cudu [emoji7]

Pan Doktor przepraszał mnie, że niezbyt ładne ale Malutka siedzi głową w mojej pachwinie i nic lepszego nie udało mu się zrobić.

Dla mnie sliczne[emoji7]Załącznik 7684499

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Super. Kawał drogi. Sama jechałaś samochodem?
Jaki dziubek [emoji7]

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Tak jak napisała Ultra, do porodu położna a w razie komplikacji szpital, ale trzeba zaznaczyć - przy porodach domowych jest dużo mniej medykalizacji i rzadziej dochodzi do komplikacji. Poza tym: jest jedna położna, skupiona tylko na Tobie, więc dużo łatwiej może wyłapać, że coś się dzieje, bo nie musi latać pomiędzy kilkoma osobami. W porodzie domowym nie dochodzi do efektu izby przyjęć, kobieta bardziej intuicyjnie szuka pozycji, jest zrelaksowana. No i wiadomo, że do takiej porodu też trzeba zrobić badania, żeby upewnić się, że wszystko przebiega w porządku.

Od dwóch tygodni boli mnie brzuch, byłam przekonana, że to wynik tego remontu i kaszlu, ale dzisiaj miałam spokojniejszy dzień a nadal boli... Dziś apogeum - aż zaczęłam się martwić. Mam nadzieję, że szyjka w porządku i nic się nie dzieje. Jutro usg to się upewnię...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że jutro masz wizytę. Może to jeszcze po tym remoncie i potrzebujesz więcej odpoczynku.

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87021223]Hej mamusie cieszę się, że u Was wszystko ok!

Postanowiłam się odezwać, bo czasem Was podczytuję, a minął właśnie czas mojego czekania na starania [emoji87][emoji86][emoji85] czekam tylko na @ i dni płodne i za miesiąc sikam II kreski [emoji23] dzisiaj miałam histeroskopię, bo podczas 2 kontrolnych USG po # okazało się, że jest coś w macicy, prawdopodobnie był to polip, w czasie histeroskopii został usunięty, za 3 tygodnie (jak będą płodne [emoji48][emoji48][emoji48]) będę miała wynik histopatologii zrobiłam też kilka dodatkowych badań, wszystko wygląda dobrze, więc byle do przodu i byle do maja (szczerze liczę, że będę majówką 2020). Do pracy nadal nie wróciłam i nie wybieram się [emoji48]

Buziaki i szczęśliwych rozwiązań kochane

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Czekamy na wieści [emoji846]


Jakiś dziwny ból mi wszedł pod prawą łopatką. W ogóle mały już jest dość wysoko i jak się tylko zgarbie to na momencie się prostuje bo mnie aż żebra bolą. Poza tym tam mocno kopie, że aż podskakuje czasami. Żadne mnie tak nie kopało. Ciekawe jak jest ułożony i ile waży bo 2 tyg temu zaledwie 615g.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora