Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutówki 2017 ❤ - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-28, 22:50   #3319
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Dejwo nie tyle w żłobku co w domu miewa takie akcje...obraża się na mnie...tupnie noga i krzyknie nie...jeśli coś zabronię, a chwilę wcześniej ustaliłam z nim zasadę..po czym biegnie i chce mi uderzyć....stoję, tłumaczę....dziś to ja dałam plamę...wiem biję się w pierś i biczuję...brałam prysznic (w wannie)...D mi zakręca wodę...ale widać, że mały złośnik się włączyłł...tłumaczę...aby przstał itd. w koncu prysznicem lekko go oblałam i był płacz....przebrałam i przeprosiłam, wytłumaczyłam. Ogólnie u nas jest tak że jak coś zbroi i się buntuje krzykiem to mówię, że proszę idz do drugiego pokoju, przemysl i przyjdz jak Ci przejdzie....i serio..chocby nie wiem w jakiej złości był i amoku idzie do drugiego pokoju...i wraca po 30 sekundach "plaślam mamę" pytam za co? rozumiesz czemu było mi przykro itd? "biijem mamę"... ale moment, że idzie po tego drugiego pokoju jest komiczny





btw ja od tyg na l4 bo D miał zapalenie oskrzeli...zaczęło się od kataru w pn/wt...i w czw zamiast u alergolga umówionego wylądowaliśmy u pediatry :/ ale jest ok...nawet apetyt ma za dwóch :O
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując