Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutówki 2017 ❤ - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-29, 09:02   #3320
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Dejwo nie tyle w żłobku co w domu miewa takie akcje...obraża się na mnie...tupnie noga i krzyknie nie...jeśli coś zabronię, a chwilę wcześniej ustaliłam z nim zasadę..po czym biegnie i chce mi uderzyć....stoję, tłumaczę....dziś to ja dałam plamę...wiem biję się w pierś i biczuję...brałam prysznic (w wannie)...D mi zakręca wodę...ale widać, że mały złośnik się włączyłł...tłumaczę...aby przstał itd. w koncu prysznicem lekko go oblałam i był płacz....przebrałam i przeprosiłam, wytłumaczyłam. Ogólnie u nas jest tak że jak coś zbroi i się buntuje krzykiem to mówię, że proszę idz do drugiego pokoju, przemysl i przyjdz jak Ci przejdzie....i serio..chocby nie wiem w jakiej złości był i amoku idzie do drugiego pokoju...i wraca po 30 sekundach "plaślam mamę" pytam za co? rozumiesz czemu było mi przykro itd? "biijem mamę"... ale moment, że idzie po tego drugiego pokoju jest komiczny





btw ja od tyg na l4 bo D miał zapalenie oskrzeli...zaczęło się od kataru w pn/wt...i w czw zamiast u alergolga umówionego wylądowaliśmy u pediatry :/ ale jest ok...nawet apetyt ma za dwóch :O
To u nas jest tak, ze krzyczy, tupie, rzuci czymś, zaciska piąstki i mówi wrrrrr, płacze [emoji6] po czym przychodzi i mówi: mamusiu juz się uspokoiłem [emoji4].

Trochę zazdroszczę tego l4, powiem wam, ze sama bym poszła na tydzień zwolnienia odpocząć trochę, ale te moje dzieci nie chcą chorować [emoji4].

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując