Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-28, 07:56   #4160
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88828960]Prawidlowa postawa jest bardzo ważna. Proste plecy, ramiona ściągnięte do tyłu, lekko napięty brzuch itp. To zapobiega problemom na przyszłość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Ja właśnie się ostatnio mocno pilnuję żeby prosto chodzić, bo mam wrażenie, że jakaś pogarbiona się zrobiłam



Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Mam dziwny problem. Od jakiegoś miesiąca, w mieszkaniu po wejściu czuć bardzo mocny zapach POTU. Nie wiem o co chodzi, mieszkanie jest pół roku po remoncie, wcześniej nie było nic takiego czuć. Doszło mi dużo nowych kwiatów - czy jakieś kwiaty wydzielają takie brzydkie zapachy? Jak się tego zapachu pozbyć, czy jest jakiś ladny odświeżacz który to wciągnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja bym obstawiała wilgoć. Na którym piętrze mieszkanie i czy jest mocno nasłonecznione? Wbrew pozorom w lecie łatwo o wilgoć. W sezonie grzewczym jest zdecydowanie lepiej pod tym kątem.



Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Może podpowiecie co na ekstremalnie pękające paznokcie u faceta. Mojemu tacie pękają, rozdwajają się i łamią od byle czego, ale to samiec pt. "ja do lekarzy chodzić nie będę, bo przecież się dobrze czuję" (czyt. nie zrobi sobie morfologii, żeby zobaczyć czy są niedobory) oraz "faceci po kosmetyczkach nie chodzą" (czyt. na zabiegi pielęgnacyjne go nie wyślę). Pozostają suple na własną rękę i jakieś domowe czary-mary. Znacie jakieś specyfiki?

Skoro się łamią od byle czego to zapewne brak jakiś witamin, więc ja bym głównie się skupiła na suplementacji. Można też dodatkowo wcierać olejek rycynowy lub kupić coś gotowego.

Cytat:
Napisane przez Szaryburykot Pokaż wiadomość
Czy jeżeli jeżdże codziennie rowerem po około 10 km to Waszym zdaniem duży wysiłek wizyczny, czy mały? Niby zajmuję mi poł godziny ale robię to codziennie.

Dla mnie mały. Chyba, że jedziesz pod górę.







Dziękuję za polecenie odżywek trust my sister Kupiłam wczoraj emolientową i dzisiaj idę po humektantową i proteinową Mój portfel dziękuje trochę mniej
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując