Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-24, 08:20   #2434
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Witam. Nie wiem czy pytam w dobrym wątku ale tutaj chyba jest największą kopalnia wiedzy jeśli chodzi o różne firmy Poszperałam w wyszukiwarce wpisując różne kombinacje niestety nic w tym temacie mi nie wyskoczyło. Jak to jest z hybrydami w ciąży macie jakieś swoje doświadczenia z konkretnymi markami lakierów? Ze dwa lata temu używałam semilaca, później krótko neonail. Następnie miałam przerwę z hybryd. Później miałam kilka lakierów z Victorii vynn z serii pure i nie ukrywam że się z nią polubiłam. Teraz znów miałam kilkumiesięczna przerwę w manicure hybrydowym. Czytałam na pewnym blogu że hybrydy można jak najbardziej wykonywać w ciąży (żeli czy akrylu nie)? Chciałabym teraz wiosna dokupić znów kilka kolorów tylko nie mam pojęcia z której firmy lakiery w tym momencie mają bezpieczny skład może coś doradzicie? Drugie pytanie gdy już mamy hybrydy w przypadku ciąży można ją normalnie ściągać w acetonie czy lepiej zastosować pilnik? Wyszłam z hybrydowej wprawy byłam z wami jakoś w pierwszych częściach tego wątku, a teraz jestem w nowej sytuacji i nie chciałabym nikomu zaszkodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W ciąży nie wolno wykonywać tylko akrylu, bo ma śmierdzące opary, które są szkodliwe. Żel i hybrydę można robić o ile ciąża przebiega prawidłowo, a lekarz prowadzący nie stwierdzi ku temu przeciwwskazań.
Co do ściągania opinie są podzielone. Moim zdaniem ściągnie acetonem nie jest aż tak szkodliwe jak to niemal wszyscy demonizują

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując