Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miłośniczki Mango - cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-16, 19:55   #4597
madziulenkania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Zamówienie złożone 28.07.2022 r. Do dzisiaj nie otrzymałam potwierdzenia mailem, brak również zamówienia w zakładce "moje zakupy" na moim koncie mango. Zamówienie opłaciłam, z mojego konta zostały pobrane pieniądze. Na maile odpisują po kilku dniach i informują, że zajmują się sprawą. I na tym koniec z ich strony. Potwierdzenie płatności też wysłałam. Ponowne maile są przez sklep totalnie ignorowane, żadnej odpowiedzi. Jeśli chodzi o infolinię to mówią, że mieli awarię systemu i nie otrzymali zamówienia i płatności. Natomiast dotpay twierdzi, że środki zostały przekazane. Szczerze mówiąc to nie interesują mnie ich tłumaczenia ani kto ponosi winę za zaistniałą sytuację. Pewne jest to, że nie ja. Ja ze swojej strony jako klient zrobiłam wszystko prawidłowo i mam prawo do zwrotu pieniędzy za niezrealizowane zamówienie. Przestrzegam przed zakupami w sklepie mango. I wygląda na to, że identyczna sytuacja jak moja nie wydarzyła się tylko 28 lipca, ale także dotyczy zakupów zrobionych wcześniej.
madziulenkania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując