Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - szara matka nastolatka i potrzeba zmiany
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-24, 12:59   #9
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Piękna jesteś. I to zachwycajaco, przypominasz mi Carole Bouquet aż dziwne że nie jesteś jej mlodszą siostrą Ubrałabym Cię w prostą olówkową spódnicę, dodałabym dopasowaną bialą koszulę, jasn0różową pomadkę, odrobinę rożu i by wystarczyło. Przy tej urodzie prosty styl i wystarczy. Na wieczór mała czarna i czerwona pomadka. Im prościej tym lepiej kolory szarosci, granaty czysta biel.
Bardzo bardzo dziekuję za miłe słowa

od razu poszukałam w sieci zdjęć tej aktorki, rzeczywiście piekna kobieta i chciałabym tak wyglądć, ale jeszcze raz podkreślę, że dziękuję za porównanie do niej, to będzie dla mnie inspiracja i wyzwaniem, żeby podoskoczyć do tej wysokiej porzeczki zamieszczę jej zdjęcia, które podobają mi się najbardziej z jej makijażem i włosami, myślisz, żeby pojść w tę stronę? Jasnoróżowa pomadka matowa czy połysk? I mam jeszcze jeden problem...nigdy, ale to przenigdy nie nakładałam różu, tu musiałabym się mocno podszkolić

Pierwsze zdjęcie to wersja wieczorowa? Na drugim chyba klasyka podoba mi się kolor włosów na tym ostatnim, ale nie wiem, czy byłoby mi w nim dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Carole_Bouquet_b17.jpg (97,1 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carole_bouquet_diapo_full_gallery.jpg (15,8 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carole-bouquet-1-sized.jpg (12,2 KB, 86 załadowań)
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując