Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dla tych które wciąż szukają swojego miejsca
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-07, 18:34   #3393
Jersey
Raczkowanie
 
Avatar Jersey
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 34
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Cytat:
Napisane przez lukrecja887 Pokaż wiadomość
A więc zacznę tak..jakieś 1,5 roku temu nie wiedziałam co mam zrobić ze swoim zyciem. Pracowałam w Polsce na etacie. Praca w biurze w fajnej firmie ale słaba pensja i brak możliwści rozwoju osobistego czy awansu. Długo sie nosiłam z myslą, żeby coś zmienić. Postanowiłam, że rzucę wszystko i wyjadę za granicę. Wybór padł na niemcy..znalazłam pracę poprzez agencję, trafiłam do hotelu jako pokojówka. Oczywiście nie byl to szczyt moich marzeń, ale wiedziałam, że ze słabą znajomością języka ciężko będzię znaleźć coś lepszego. W związku z tym złożylam wypowiedzenie w pracy, zlożylam wypowedzenie mieszkania, ktore wynajmowałam, pozamykałam pewne prawne sprawy w Polsce i pojechałam w nieznane. Muszę zaznaczyć, że byłam również w owym czasie w związku, ktory przetrwał rozłąkę i trwa do dziś A więc pojechałam do tych niemiec przerażona co mnie czeka...trafilam do dobrej jakości hotelu, ale jeżeli chodzi o traktowanie pracowników, płacenie nadgodzin itd to pozostawia wiele do życzenia. Jednak wyjazd ten pozwolił mi przede wszystkim odbić się finansowo, uzbierac oszczędności, a samotne popołudnia pozwolily mi na wiele przemyslań dotyczących zycia i skłoniły do pytań co ja tak naprawdę chcę od życia...co jest dla mnie sukcesem...czym chce się zajmować itd ...w internecie odnalazłam wiele świetnych stron dotyczących rozwoju, uczesniczyłam w wielu swietnych webinarach darmowych i widze, że powoli zaczynają otwierać mi się oczy...mam już jakiś zarys co chcę robić, w miedzy czasie poznalam wiele wspaniałych ludzi przez internet i zaczynam rozkręcać wlasny biznes...
Super, że Ci się tak układa. Chciałabym być na takim etapie co Ty
Jersey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując