Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dla tych które wciąż szukają swojego miejsca
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-24, 10:06   #3409
nonii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 32
Dot.: dla tych które wciąż szukają swojego miejsca

Witajcie dziewczyny ponownie,
Co u was? Brzydula witaj.Dawno Cie nie bylo.Jak zycie? Ciekawe co z JiK-moze zaczelo jej sie ukladac, miejmy nadzieje. Mocny Akcent jak czlowiek nie ma szczescia w milosci to ma w czym innym, ale co to za pocieszenie :/Moze oni nie radza sobie z Twoja niezaleznoscią?

Ja coz po wizytach u terapuety, ale chyba mi nie pomogla bo tkwie znow w tym samym miejscu, jestem złą na nia, ze wydalam tyle kasy i nic. Terapia to chyba sciema. Narazie ponownie szukam pracy a w CV okresy pracy za granica przeplatają sie z okresami pracy w Polsce.. Oczywiscie chcialabym znow wyjechac ale nie wiem do konca gdzie i czego chce...!? Najdziwniejsze jest to, ze 12 lat temu spelnilam swoje marzenia ale nie moglam ich utrzymac przy sobie, tj. jak lizniecie czekolady ale nie zjedzenie jej. Bylam za granicą , mialam ciekawą pracę , faceta ktorego kochalam i moje ego a co dziwne moje lęki. niestety to zniszczyly. Te 12 lat tak sie krece w kolko,a ostatnie 3 lata to jakby utrata sensu... Smutno, gdy czlowiek nie moze byc spelniony, ale o czym ja pisze skoro ja juz bylam spelniona.., co z tego, ze bylam jak nie jestem teraz
Co do milosci to ja chyba juz przestalam w nia wierzyc ...

Mysle, ze w takich "okolicznosciach przyrody" moze lepiej byloby dzialac, tylko w ktora strone ?

Edytowane przez nonii
Czas edycji: 2016-09-24 o 10:11
nonii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując