Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-28, 18:29   #281
leeloule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 33
Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Odświeżam temat gdzie aktualnie znajdę dobrego fryzjera w Koszalinie w przystępnej cenie?


X czasu przez to, że mieszkałam w Trójmieście, a przyjeżdżałam tylko na weekendy do domu ze względu na godziny otwarcia chodziłam ostatnio do Brand w Atrium. Przetestowałam wszystkie lub prawie wszystkie dziewczyny i najlepiej odpowiadała mi Ula. Tragedii nigdy nie miałam na głowie niezależnie od tego kto strzykł, chociaż raz było lepiej raz gorzej. Farby też długo się trzymały także jakościowo dawało radę. Niestety jedna wydaje mi się, że ceny tam są stosunkowo wysokie. Nie podoba mi się też brak podejścia do klienta. Jak człowiek chce się umówić to często nie można się dodzwonić lub jak się zajdzie przy okazji będąc w Atrium to nikt nie podchodzi plus nie raz siedząc na fotelu widziałam jak szczególnie panów potencjalnych klientów odstawia się z kwitkiem, a panie fryzjerki siedzą i się nudzą. Jakby nie zależało im na kliencie.



Słyszałam dobre opinie o salonie Vision na Połtawskiej oraz zakładzie Piotra Pająka na Harcerskiej? Ktoś jest w stanie potwierdzić? Koleżanka z pracy polecała pana Fursewicza na Ruszczyca. Jak patrzyłam na nią po wizycie to jest ok ale czy super to nie wiem plus wiem, że wizyty trzeba z bardzo długim wyprzedzeniem umawiać ok miesiąca co też widzę jako minus.


Macie jakieś swoje typy?
leeloule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując