Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ponowne starania po T. cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-11, 21:16   #68
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Mnie chyba też w pełni uspokoiłaby tylko amniopunkcja. O ile NIFTy ma sporą czułość jeśli chodzi o trzy podstawowe trisomie to w przypadku innych wad skuteczność waha się od 50 do 70 procent, więc mnie to nie do końca przekonuje, ale oczywiście każdy powinien podejmować decyzje zgodnie ze sobą. Na pewno wielu dziewczynom wynik nieinwazyjnych badań z wolnego DNA płodowego dał sporo spokoju i tego absolutnie nie kwestionuje wszystko zależy od konkretnej sytuacji. A i poczwarkah dzięki za udostępnienie tego artykułu Reutersa - przeczytałam na spokojnie i naprawdę jest do sytuacja warta nagłośnienia.

Chciałabym też podziękować młodym mamusiom, które znalazły czas na podzielenie się swoimi doświadczeniami. Dużo osób w mediach społecznościowych przestawia macierzyństwo jako fala miłości, radości i spełnienia od pierwszych sekund. W tych wyidealizowanych obrazkach brakuje chyba tylko jednorożców, a później rzeczywistość powoduje, że niektóre matki czują się źle ze swoimi myślami, które nie zawsze są różowe. Ja jestem nastawiona na to, że nie będzie łatwo, ale wierzę, że jakoś sobie poradzę. Życzę Wam dużo siły dziewczyny i wiem, że ja w sobie macie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując