Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-06, 10:49   #1935
kasiahipnoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

hej czy ktoras z Was moze slyszala czy Tomek z Quolite na Wieziennej pracuje teraz w jakims innym salonie? bylam u niego 2 razy i bylam zachwycona, super sciecie, swietnie pasemka, dlugo ogladal moje wlosy nim przystapil do sciecia, efekt wyszedl super. Niestety dzwonilam w tamtym tygodniu i okazalo sie ze caly lipiec byl na wakacjach, z ktorych jeszcze nie wrocil i nie wiedza kiedy i czy wroci, wiec podejrzewam ze zmienia salon. Gdybyscie gdzies na niego natrafily to napiszcie prosze!

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Ze wzgledu na to, że nie ma Tomka z Quolite i nie wiadomo kiedy i czy wroci, wybralam sie do Cesara do Ewy, za waszym poleceniem. Chcialam umowic sie do Marysi ale jest na urlopie. Bylam na samym scieciu, efekt wyszedl ladnie, ale mysle ze cena jest zupelnie niewspolmierna do efektu, ponad 100 zl tylko za sciecie wloscow to moim zdaniem zdecydowanie za duzo, szczerze mowiac to za taka cene spodziewalam sie czegos exstra, a wyszlo ladnie, ale moja fryzura wyglada jak zwykle po scieciu, bez rewelacji. Moge polecic pania Ewe, bo widac ze wie co robi i jestem pewna ze nikomu nie zrobi krzywdy na glowie, tylko ta cena. U Tomka w Quolite za sciecie i pasemka zaplacilam 180 zl i bylam bardzo bardzo! zadowolona z pasemek ktore dlugo sie trzymaly i sciecie po ktorym wlosy ukladaly mi sie super przez 2 miesiace! co sie wczesniej nie zdarzalo. Bylo taniej i kiedy porownuje to jednak w Quolite lepiej.
kasiahipnoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując