Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-02, 14:52   #2209
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
Slyszałam o Cool Bananas wiele dobrego, mnie kusi Bee my baby,ta nowa wcierka , i te ampułki proteinowe, wcierki od Agi też wydają sie ciekawe ale musialabym kupić wszystkie 3 za to odzywki niezbyt mnie kuszą. ..dziś wukończyłam odzywkę biovax awokado i bambus ..no kocham ją!!! szkoda tylko, że te ich maski są tak małe..mam włosy prawie do łokci i coraz więcej jej schodzilo. w niedzielę sprobuje arbuzowej Garniera kusi mnie...a już czeka i czeka...
Oj j a z Biovaxu uwielbiam to bambusowe serum

Ja widzialam jakie dziewczyny mialy wlosy po uzyciu be my baby + szampon z slsem :d Bajka!

Naprawde warto wyprobowac ta Cool Bananas, ja nie wiem co ona tam w sobie ma, ale naprawde jest niezla. Oczywiscie opinie sa podzielone, bo sa dziewczyny ktore twierdza, ze placza im wlosy czy pusza - ja konce mam rozjasniane, wysokoporowate, lekko sianowate, sztywne i czegos takiego nie doswiadczam, wiec nie wiem, moze te dziewczyny za bardzo tra te wlosy pdoczas nakladania/mycia bo ja nie wierze, ze na naturalnych wlsoach takie cos robi, jak na rozjanianych u mnie tego nie robi.

Ja juz nie kupuje , bo i tak za duzo tego mam. Chce zuzyc co mam i juz zostawic tylko co mi pasuje i uzupelniac zapasy Mam swoje wlosowe hity i na tym poprzestane. CHociaz te kosmetyki co mi zostaly to sa juz raczej takie sprawdzone, wiec mysle,z e predzej czy pozniej zuzyje. Gorzej jak testy nietrafione, ale w ostatnimc zasie na szczescie mi sie to nie zdarza, a kijowe szampony zawsze moge zuzyc do mycia czy do prania

A z moich kolejnych wlosowych odkryc to szampon Bambino nawilzajacy oraz kremowa odzywka z maslem shea z Cantu.

Te 3 kosmetyki robia mi stale GHD i ciesze sie, ze po raz pierwszy od dawna nie musze kombinowac z pielegnacja.

Dla mnie wcierki Agi sa zbyt drogie, chociaz ta Wasabi wydala mi sie interesujaca, ale zaloze sie , ze i tak wiecej w tym ideologii i reklamy i szumu, szczegolnie, ze sporo tych wcierek bylo na wlosowym ryneczku. I mysle, ze za te cene spokojnie trafisz na równie dobre

Ja wlasnie kupilam u Anwen wcierke. Kusi mnie jeszcze Darling Clementine i odzywka w sprayu Be My baby , ale te kupie, jak bede miala kod rabatowy z pigmentu
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując