Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-03, 11:21   #2436
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Zapisałam


EDIT:
Czy ktoś posiada wcierkę rozgrzewającą Anwen? Jakieś opinie? Osobiście używam z powodzeniem wcierki z OnlyBio na zmianę z wcierką od Babuszki Agafii, ale korci mnie ta od Anwen, może będą jeszcze lepsze efekty.
Ja mam wcierke od Anwen i dla mnie ta wcierka to absolutny hit, a mam porownanie, bo przetestowalam teog naprawde sporo. Dla mnie we wcierce Anwen kluczowe jest to, ze moge ja regularnie stosowac, bo nic nie dzieje mi sie ze skora glowy. Z innymi wcierkami po akims czasie mialam lupiez albo skora glowy mnie swedziala, a tutaj nic takiego sie nie dzieje. Na poczatku stosowania nie widzialam jakichs wielkich efektow Ale stsuje ja juz w zasadzie od daty premiery , po jakims czasie egularnego stosowania zauwazylam mnostwo baby hair, wlosy niesamowicie mi sie zagscily, widze ze jest ich znacznie wiecej, wlosy sa dluzsze. Mysle, ze szybciej rosna, bo nawet jak podcinam konce to juz widac ich dlugosc. wiec ja naprawde polecam, szczegolnie jak ktos ma ultra wrazliwa skore glowy. No i w moim przypadku rozgrzewanie nie powoduje wypadania wlosow, wrecz przeciwnie, wypada ich bardzo malo.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2022-08-03 o 11:24
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując