Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-10-09, 14:06   #2104
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
Ale foodtrucki nie są w TGTG
A taka ciekawostka, wszystkie knajpy tutaj to kuchnia włoską, głównie pizze. I trochę barów z domowym, ale zamykają się o 17, czyli jak dopiero zaczynam myśleć o obiedzie.
Można powiedzieć, że mieszka się dobrze, ale jeszcze nie załapałam takiej rutyny mieszkaniowej. Codziennie po pracy coś trzeba domalować, dokleić, jechać coś wybierać. Nadal nie mamy drzwi i szaf, większość rzeczy trzymamy w kartonach. Okolicę dopiero poznaję. Sąsiadów nie znam, bo na korytarzu spotykam głównie ekipy remontowe, a nawet jak komuś oddawaliśmy resztki budowlane to wysłałam TZ, bo mój introwertyzm się załączył

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Nie no ja wiem, że one w aplikacji nie działają.


A nie masz mozliwości jakichś odbiorów w okolicy pracy?



Hahah to jeszcze potrwa. Takie ostateczne urządzenie się. Boże przypomniała mi się koleżanka i jej nowyu bloczek. Zanim ludzie zamieszkali w mieszkaniach to już powstały grupy na fb. I już zdążyli się pokłócić


Boże zjadłam na obiad ponad 1 kg warzyw korzennych z piekarnika (przed pieczeniem było ponad 1 kg). Nawet nie wiem co jadłam, bo nie wszystko rozpoznałam, a niektórych duńskich nazw translator nie umie mi przetłumaczyć. No, ale pyszne było. Pekam teraz.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora