Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-16, 12:19   #332
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86376912]Trzeba mieć coś mocno nie tak pod kopułą żeby robić takie rzeczy.





Inwektywy naklejone na stare monety rodem z PRL znaleźli w puszkach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opolscy wolontariusze, liczący zebrane w niedzielę datki.

W większości są to stare pieniądze, używane w okresie Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej, a więc takie, które wyszły już z obiegu. Ktoś zadał sobie trud, by obkleić je inwektywami w kierunku (byłego już) szefa WOŚP Jurka Owsiaka."Owsiak c...l", "j...ć Owsiaka", do tego również "Jurek złodziej" - takie napisy znaleźli opolscy sztabowcy w jednej z puszek.




https://finanse.wp.pl/jc-owsiaka-ows...9112010844289a

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------





Nie zrozumiesz pewnych rzeczy, bo masz głowę sformatowaną na wschodnioeuropejską modłę, gdzie większość myśli tylko JA i JA, ciągnie kołdrę w swoją stronę. Nie ma społeczeństwa obywatelskiego, nie ma otwarcia na współdziałanie, na wspólne dobro. Przykre, że nad tym nie pracujesz, we współczesnym świecie takie rozumowanie musi być obciążające. Współczuję ci.[/QUOTE]



Dziękuję za kolejny hejt
To musi być ciekawe doswiadczenie kiedy się wypowiadasz na temat mojej głowy i mojej mentalności, nad czym pracuje lub tez nie i czym jestem obciążony, w sytuacji kiedy nie znasz mojej osoby

Szkoda, że nie sprostałaś cywilizowanej dyskusji.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując