Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-25, 21:24   #4904
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Niech ten koronawirus się ogarnie, ja muszę w czerwcu na długi weekend do Toskanii jechać

Toskanii zazdroszcze!!! kocham !!!!

Pomyslec ze gdyby nie zawirowania jakie mamy od roku to teraz bym byla We wloszech na nartach... albo bym anulowala wakacje.....

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Na fejsbuku Itaki ktoś napisał, że ubezpieczenie nie obejmuje przedłużenia pobytu, jeżeli nie będzie możliwości wylotu z powodu wirusa. I ryzyko ok. 4 tygodni kwarantanny, mało kto może sobie na taki urlop pozwolić

Jak nie mozna wyjsc z hotelu to ciekawe kto placi..... Wiekszosc ludzie nie ma pieniedzy na takie wydatki, niezaleznie z jakiego kraju pochodza.



ubezpieczenia jakie w Pl oferuja biura podrozy to smiech na sali. porownalam kiedys moje roczne za chyba 60 euro z ubezpieczeniem jakie mi firma zaczynajaca nazwe na T. zaproponowala na narty- korzystalam z opcji hotel+wyzywienie i wlasny dolot. Po prostu te ubezpieczenia to pic na wode, nie pokryja kosztow leczenia badz akcji ratunkowych- za male kwoty..... a koszt jako ze niby sporty zimowe sa drogie na 10 dni prawie 30 euro chcieli. Warto poszukac na necie ubezpieczen calorocznych, wiadomo one nie obejma wyjazdu na 3/6 mieisecy ale sa lepsze niz w PL biura podrozy oferuja. Aby nie bylo hiszpanskie ubezpieczenia tez slabe....i drogie. Ja kupuje w UK. Z wylaczeniem USA bo jak wezmiemy opcje z USA to jest drogo.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora