Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-26, 09:25   #4908
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Myslisz ze hotel placi. ..oni marketingowo leza. nie wiem jak sie podniosa z tego. zmiana nazwy raz, przemalowanie, dwa aby na zdjeciach inaczej wygladal. ale sporo czasu uplynie zanim ludzie zaczna przyjezdzac a hotel zarabiac.
A to ciekawe z brakiem mozliwosci wyjazdu. skoro klient placi za usluge turystyczna obejmujaca przelot, pobyt itd czyli impreza konczy sie jak klient zostanie przywieziony do miejsca gdzie sie impreza zaczela. to nie jest moja wina ze nie moge w terminie opuscic wyspy/miejsca bo samolot nie moze wyleciec...Jakies ubezpieczenie powino byc
Pamietam jak byl problem z wulkanami aktywnymi i chmura pylu , samoloty zostaly uziemione na jakis czas. Moi klienci nie mogli wyleciec, ale i nowi klienci nie mogli przyleciec. Wiec zostali kilka dni dluzej i wiem ze rachunki szly do ubezpieczycieli za dodatkowe noce. W biurze gdzie pracowalam klienci musieli placic za kazda dodatkowa dobe i rowniez brali rachunki do firm ubezpieczeniowych. Jaki procent klientow dostal zwrot tego niestety nie wiem, ale firmy maja sporo klauzuli wykluczajacych zwrot kosztow
Może wtedy zapłacili, ale poprawili umowy na przyszłość ....
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora