Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - USA - przyszłe/obecne au pair (wyłącznie)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-25, 17:09   #60
vivier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 267
Dot.: USA - przyszłe/obecne au pair (wyłącznie)

Cytat:
Napisane przez Schmidiculous Pokaż wiadomość
Sama decyzja w sobie już została podjęta. Na pewno nie przepuszczę takiej okazji i nie pozwolę sobie nie skorzystać i nie spróbować aplikować.

To daje niesamowitą możliwość rozwoju( język, usamodzielnienie, odpowiedzialność, poszerzanie wiedzy i poznawanie kultury innego kraju od podszewki).

Inna kwestia- to nie jest odległość jak do Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Włoch etc., generalnie do krajów europejskich. Lecąc do Stanów trzeba być pewnym swego, albo chociaż te zalążki pewności gdzieś już w sobie mieć. Nie można przecież z rykiem i oczami pełnymi krokodylich łez dzwonić do rodziny/bliskich osób i szukać drogi powrotnej do Europy.

Masa wszystkich możliwych zalet i rzeczy przemawiających za wyjazdem, które sformułowałam sobie na kartce kiedyś, kiedyś stanowczo przeważała za tym, aby takiej decyzji się uczepić i małymi krokami ku niej zmierzać.

I ja osobiście myślałam o okolicach San Francisco. I nie zamierzam ukrywać, że byłoby najbardziej obiecująco, gdyby host rodzina miała właśnie w tamtym okolicach zamieszkiwać. Z odpowiednim wyprzedzeniem zakładając swój profil, wydaje mi się, że można liczyć na to, że będzie z czego wybierać.
mi też się podoba sf ale nie tylko. zobacz ten link, cała moja miłość do bay area rozkwita, oglądając takie ujęcia.

to prawda, ze stanów już tak szybko się nie wróci, jak skądś z europy, do tego dochodzą koszty itd. ale mimo wszystko, stany to stany

edit. ja wcale zdjęć z dziećmi nie mam muszę jakieś porobić wkrótce.

Edytowane przez vivier
Czas edycji: 2012-08-25 o 17:44
vivier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując