Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-15, 09:08   #3195
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

W tym tygodniu skończyłam brać czwarte opakowanie tetralysalu i tym samym zakończyłam kurację. Trądzik miałam na twarzy i bardzo dużo na plecach.
Pierwsze 10 dni brałam po dwie dziennie i wtedy trądzik całkowicie znikł mi z twarzy i bardzo się zmniejszył na plecach. Potem przeszłam na jedną dziennie i na plecach miałam coraz więcej, ale twarz na szczęście czysta cały czas. Dodatkowo dostałam isotrexin do smarowania zmian.
Dwa dni po skończeniu ostatniego opakowania bardzo mocno wysypało mi plecy ;/ Teraz jest tak jak przed początkiem kuracji ;/
Nie wiem co dalej robić z tymi plecami ;/

Ale na szczęście twarz nadal czysta - i niech tak zostanie
Miałyście taką sytuację, że na jedną część ciała pomogło a na inną nie? Z czego to może wynikać? Z innego rodzaju trądziku?


Cytat:
Napisane przez Pinucha94 Pokaż wiadomość
Ja biorę tetrysal od końca sierpnia 2015 roku, wiem ze długo, kuracja miała trwać pół roku a mam jeszcze przepisane 4 opakowania leku! dziś kupiłam 2 opakowania (starczy na miesiąc) a reszty nie wykupuje bo to juz przesada!!! Ile można brać ten lek oczywiście widzę różnice. Do tego stosuje epiduo i żel do mycia twarzy oO
To bardzo długo, moja dermatolożka mówiła, że można go brać max 3 miesiące, żeby nie miał dużych skutków ubocznych. Skonsultuj się z innym dermatologiem

Edytowane przez Azmika88
Czas edycji: 2016-05-15 o 09:09
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując