Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-21, 15:08   #546
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość


Czyli nie tylko mnie to spotyka. Mało pocieszające .

Z tym że ja jestem upierdliwa i piszę do nich, choć głównie wtedy, kiedy naprawdę przesadzą. Ze mnie wychodzi czasem przysłowiowa "Grażyna" i np. zamiast kliknąć coś w S. z rabatem klikam w D., bo chcę mieć jakąś fajną miniaturę, no i wtedy, kiedy mi jej nie dadzą, to się czepiam. A tak naprawdę to nie chodzi mi nawet o te gratisy, tylko o zasadę, że jak coś obiecują, to mają obowiązek się z tego wywiązać. Nie lubię dziadostwa .
No nie tylko.
Ja wczesniej tez pisałam, jak gratisów nie było, ale ostatnio i tak sa słabe wiec dałam sobie spokój. Moze jakby były lepsze, to bym sie z nimi pouzerała. Wiec rozumiem, to ze klikasz czasami dla fajnych gratisów, bo tez tak miewam Ale prawda, nie wywiazuja sie z tego, co obiecują, a to jest po prostu słabe. Skoro maja z tym problem, to po co w ogóle dodają gratisy, albo jak sie myla w ich wysylce niech napisza niespodzianka jak kiedys i nie bedzie problemu, wrzuca jak leci a dla klienta bedzie jasne, ze to losowe, a nie ze pisza konkretna rzecz a przychodzi co inne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora