Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-02, 11:56   #34
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
też tak mam, tylko przez 30 lat nie mogę ustalić, czy jestem ciepłym czy chłodnym typem urody
Nie musisz być albo chłodna albo ciepła. Są typy, którym służą i takie i takie barwy (wtedy jakaś inna ich cecha jest istotniejsza niż temperatura).


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
polecam bloga Marii Młyńskiej (jeśłi jeszcze nie znasz) KLIK

bardzo fajnie pisze (choć klasyka to kompletnie nie jest mój styl - jest to jedyny, dosłownie, blog w internetach, do jakiego zaglądam
Nie lubię za bardzo bloga Marii, bo moim zdaniem to jest blog o tym, jak ubrać Marię, a nie jak ubrać się klasycznie. Nie ma tam dla mnie nic o zasadach, jak dobierać ubrania do siebie, jak stosować i interpretować te zasady oraz jak je sensownie łamać, jeśli ktoś akurat ma taką potrzebę. Tylko o ubieraniu Marii. A jak ktoś wygląda inaczej niż Maria, no to trudno
O wiele pomocniejsze są dla mnie blogi szkoładam (z płatnym dostępem) lub Jak ubrać dorosłą kobietę, chociaż nie do końca zgadzam się z niektórymi poglądami autorki oraz nie przekonuje mnie jej styl, to akurat wpisy o materiałach, o jakości, o regułach ma bardzo pomocne. Parę tego typu wpisów miała też Classic Valeria.
Z vlogerek najbardziej lubię Justin Leconte, Aleksandrę Frątczak oraz AllyArt (typologia Kibbe). Od nich się rzeczywiście czegoś nauczyłam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując