Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Psy- cz. VI
Wątek: Psy- cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-15, 14:58   #32
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Witajcie mam problem z pieskiem moim kupiłam dwie karmy nie rusza ich zmieniłam na włoską dobrej jakości z witaminami tez nie wiec pomyślałam dobra przygłodze go może zgłodnieje od dwóch dni i tak nie je ... kiełbaskę zje cos innego domowego z chęcią jest to mały kundelek waży 8 ,2 kg Wybrzydza nie mam pojęcia czym go karmić , Może coś na poprawę trawienia ? kupić . Nie wygląda jakby sie źle czuł .
a nie możesz mu gotować? albo mokrej karmy kupić?

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
No właśnie nie. Po tym jak wyczeszę te płatki po ubranku nie pojawia się nic nowego, aż do następnego założenia. Wtedy dosłownie w sekundzie obsypuje się białymi płatkami w obrębie tego co ma założone. Myślałam, że to jakaś alergia, brudna sierść po schronisku (już wykąpana, trzeba było kilka dni poczekać, bo miała świeżą ranę po kastracji), ale występuje tylko w przypadku ubranek. Na legowisku śpi pod kocem i nic takiego się nie dzieje Ma dopasowane, lekko luźnawe, ale nie za bardzo. Od szelek już trochę przeszło, prawie nic się nie pojawia. Ubranka ostatnio nie zakładałam, bo nie było potrzeby.
a pod obrożą? a może kwestia materiału, z którego ubranko jest zrobione? pod kocykiem psica się nie rusza, w ubranku owszem, więc ja bym tu obstawiała kwestię obcierania. nie jakiegoś intensywnego, jeśli się nie wydrapuje i jej to nie przeszkadza.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując