Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Nie chcę mieć dziewczyny", Australia, praca - dylematy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-03, 09:34   #118
nefretam
Raczkowanie
 
Avatar nefretam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 395
GG do nefretam
Dot.: "Nie chcę mieć dziewczyny", Australia, praca - dylematy

Cytat:
Napisane przez luks_baba Pokaż wiadomość
Ale przecież zaraz będziecie jak para. Mieszkać, spać, robić rzeczy, uprawiać seks, oglądać telewizję, rozmawiać. To czym to się według Ciebie różni od deklaracji że jesteście razem? W jaki sposób go taka deklaracja ogranicza, skoro i tak robi co chce, a z Tobą zachowuje się jak para? To jest w ogóle nielogiczne.
Tutaj Ci większość chce przekazać, że sam wyjazd jest ok, ale nie Twoje emocjonalne podejście do tego faceta. Próbujesz nam tłumaczyć, że wcale nie jest tak jak to wygląda, bo sama nie chcesz tych faktów przyjąć do siebie.
To nie jest tak, że nie przyjmuje tych faktów. Bo stoczyłam sama ze sobą i również z nim wiele rozmów na ten temat. Jak bardzo jestem mu bliska, jak bardzo się boi pewnych rzeczy, że ja jestem bardziej zaangażowana, jak w sumie jest to c*ujowa sytuacja.

I pewnie, gdyby nie była to dla mnie zawodowa/finansowa szansa to nigdy bym tego wyjazdu nie rozważała tylko jednak to wszystko skończyła.
nefretam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując