Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-03, 17:24   #3416
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Maggie, kolejny raz jak to widzę, myślę że gdybyś tu tak długo nie pisała - wzięłabym Cię za TROLA.
O ile kojarzę to rodzice cię utrzymują do tej pory, a ty po różnych przygodach osiadłaś w domu i obecnie szanujesz swoje zdrowie? I to nie na wsi, a w Bielsku, dość bogatym w pracę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Twoja emocjonalna reakcja - którą zresztą przewidziałam bez pudła- okazuje dwie rzeczy:
1. Nie masz kontrargumentów, więc uciekasz się do ataków personalnych, insynuacji, jakie intencje stoją za moją wypowiedzią (na pewno jest to chęć trollowania) i prób deprecjonowania mojej osoby. Pozwól, że informację, co robię, z kim mieszkam i jak funkcjonuję finansowo, zostawię dla siebie.
2. Twój emocjonalny problem związany z tematem pracy: nieprzepracowane emocje, którym musisz dać upust, z którym dodatkowo nie chcesz, jak domniemam, się zmierzyć. Może się zastanów, dlaczego w kolejnym miejscu przeżywasz stres, przez którynie możesz spać po nocach, z tego co pisałaś, dlaczego nie jesteś zadowolona ze swojej sytuacji zawodowej? Chyba, że satysfakcja zawodowa znajduje się na liście Twoich priorytetów, a jedynie to, żeby jakoś tam dociągnąć do emerytury? Oczywiście nie ma w tym nic złego, tylko czy ma to dla Ciebie dobre skutki?
Może zabrzmię arogancko, ale jeśli myślisz, że swoją wypowiedzią wywołasz u mnie jakieś poczucie wstydu, czy jakieś kajanie się za to, co napisałam, to nie, nie wywołasz. Ponieważ ja się kompletnie przestałam przejmować tym, co ktoś może sobie sądzić na temat mojej sytuacji zawodowej, mojego stosunku do pracy, i tak dalej. Po pierwsze to jest moja sprawa, po drugie, uważam, że przejmować się nie warto. Tym bardziej, że jako społeczeństwo nie grzeszymy solidarnością międzyludzką jeśli chodzi o rynek pracy. Nikt nie żałuje ani osoby, która bezskutecznie szuka pracy, ani pracownika, który jest szykanowany w pracy, każdy kieruje się zasadą "radź sobie sam" Tak więc tym bardziej uważam, że nie należy sie przejmować tym, co o nas myślą inni. A poza tym lżej się dzięki temu żyje.

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2020-03-03 o 17:27
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora