Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :) - cz II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-09, 08:54   #879
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :) - cz II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Przez ostatnie 4 lata mialam love/hate relationship z marka Frank Body, ale ostatnio coraz wiecej produktow od nich mi pasuje - mam maske do wlosow i peeling do skory glowy, maske do twarzy, peeling do ust i serum z kwasem hialuronowym. Od kremow i zeli myjacych do twarzy trzymam sie z daleka bo kazdy jak do tej pory mnie zapchal, ale tego serum z retinolem jestem bardzo ciekawa, bo jest tanie ($25) i cruelty free.
Moja drogeria tym razem nie popisala sie z darmowymi probkami bo wszystkie te produkty znam i za nimi nie przepadam. Olej marula strasznie zapchal mi pory i o ile olej marula z The Ordinary nawet lubie nakladac na wlosy, to ten z Drunk Elephant jest zdecydowanie za drogi do uzywania na wlosy.
Co do serum z kwasem glikolowym, to nic u mnie nie robi bo moja skora woli BHA od AHA.
Jeżeli mogę coś podpowiedzieć to może tę marulę wykorzystaj na szyję/dekolt albo na dłonie
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując