Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-21, 10:35   #33
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: Wydzielina.

Cytat:
Napisane przez InvincibleK Pokaż wiadomość
Witajcie. Szukałam podobnego tematu, ale nie znalazłam, więc postanowiłam założyć nowy wątek. Mam mały problem i nie do końca wiem, z czym jest on związany. Od ponad dwóch tygodni biorę tabletki antykoncepcyjne(Vibin). Na początku czułam się źle, potem przeszło i jest dobrze, ale jakoś na początku tygodnia chłopak zadowalał mnie palcami, a dzień później zauważyłam brązową wydzielinę. Później krew, ciemną. Ogólnie tego dnia byłam dość obolała i trochę spuchnięta "tam", pewnie dlatego, że było dość ostro. Nie boli mnie już nic, wydzielina utrzymywała się przez jakieś dwa dni, teraz krew, lekka, jak na początku okresu. Nie wiem, czy to chłopak mi tam coś uszkodził, czy to przez tabletki, czy może coś innego.. Boję się nawet, że tabletka się źle wchłonęła i dostałam okresu z odstawienia, ale przecież okres nie taki.. Pomożecie? Od czego to może być? Do ginekologa tak szybko się nie dostanę, bo czeka się dość długo, a na prywatną wizytę mnie nie stać, więc chciałabym się chociaż wewnętrznie uspokoić.
Przecież to Twoje pierwsze opakowanie, to normalne, że moga się pojawiać takie plamienia/krwawienia, aż do 3 opakowania i to całkowicie normalne. Hmm jak czytałaś ulotkę to powinnaś to wiedzieć, bo na pewno jest to tam zawarte.
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4

Edytowane przez mia00
Czas edycji: 2014-07-21 o 10:37
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując