Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-22, 23:44   #43
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: lesiplus

Cytat:
Napisane przez bulalowa Pokaż wiadomość
no tak, jest. jest napisane ze pierwsza z gornego lewego rogu.. ale ja juz sie tak w tym wszystkim gubie.. ostatnio gdzies wyczytalam ze ktoras dziewczyna wziela swoja pierwsza tabletke biala, pierwszego dnia okresu i to mnie tak zdezorientowalo ze juz sama nie wiem co mam myslec :P
A co pisze akapit wcześniej?
Podpowiem- zacznij czytać od: "różowe tabletki przyjmuje się przez pierwsze 24 dni". I życzę powodzenia na maturze z polskiego, bo nie wiem co w tym było trudnego do zrozumienia, że aż się pogubiłaś.
Jak ktoś zaczął od białej, to źle zrobił. Nie przeczytał dokładnie ulotki i trzymał opakowanie do góry nogami chyba, bo inne wytłumaczenie nie przychodzi mi do głowy.

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Musiałam teraz odstawić tabletki i zaobserwowałam coś dziwnego.
Kiedy robiłam przerwy czułam się gorzej,po jakiś 3-4 dniach bolała mnie głowa i stawałam się lekko przygnębiona a gdy tylko wracałam do tabletek znów czułam się idealnie.
Teraz od 11 dni nie wziełam ani jednej tabletki(lekarz kazał poczekać na wynik usg piersi),badania krwi,moczu wyszły idealne ale jednak głowa pobolewa mnie od kilku dni,nie wiem czy to skutek zmęczenia/stresu czy wmawiam sobie,że to dlatego bo nie biorę tabletek.

Któraś miała coś takiego?
Gorsze samopoczucie podczas niebrania tabletek?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja miewałam bóle głowy podczas przerw właśnie. Może organizm jeszcze nie wie , że to już koniec z tabletkami. Musi się oczyścić z hormonów, wrócić do naturalnego cyklu. Moim zdaniem przejdzie, a jeśli nie, to za 2-3 tygodnie przejdź się do ginekologa i spytaj czy masz powody do niepokoju.

Edytowane przez zielonkava
Czas edycji: 2014-07-22 o 23:45
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując