Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-23, 12:07   #47
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Chciałabym opóźnić przyjmowanie tabletek. Zawsze brałam o 21 i niestety cofnęłam przyjmowanie do godziny 9 Co w moim przypadku było najgorszym pomysłem. Chciałabym teraz brać tabletki np. o godzinie 16. To będzie 7 godzin opóźnienia od godziny 9. Czy wszystko dobrze wykalkulowałam? I czy mogę ze spokojem tak zrobić? A przy następnym blistrze z godziny 16 przestawić się znowu na 21?
Ja bym na Twoim miejscu przestawiała każdego dnia dajmy na to o 2 h nie będzie dużego szoku dla organizmu





Cytat:
Napisane przez jo27anna Pokaż wiadomość
Teraz ja mam pytanie ... biore tabletki od kilku miesiecy. Staram sie brac regularnie o 15, ale czasami zdarzaja sie opoznienia paro godzinne. Dwa miesiace temu w 1 tygodniu opakowania zapomnialam zazyc tabletke, wzielam ją o 1,30 w nocy czyli od 15,00 minelo 10.5 godzin. w trakcie przerwy 7-dniowej krwawienie trwalo 2-3 dni i bylo bardzo ciemne wrecz czarne ... zaczelam brac kolejne opakowanie, wszystko bylo ok ... krwawienie minimalne wystapilo w 4 dniu przerwy. Dzisiaj zazyje 3 tabletke z nowego opakowania. Od 4 dni boli mnie glowa, jestem oslabiona, mdli mnie. Czy mozliwe jest, zebym byla w ciazy?

☠☠☠
Niezbyt możliwe za mocno się stresujesz i tyle.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując