Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - podkład mocniej kryjący niż colorstay i lp ??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-29, 12:54   #14
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: podkład mocniej kryjący niż colorstay i lp ??

Cytat:
Napisane przez simonka005
dzieki dziewczyny za odpowiedzi, chyba wyprobuje ten unifiance tylko jeszzce musze sie zastanowic jaki bo jest kilka rodzaji tych podkladow.

ja mam taki problem z cerą ze na twarzy jest ona dosc ladna bez wypryskow przebarwien , nie jest moze super jednolita ale jest ok, tylko czolo.. tu juz sa problemy po przebytym tradziku blizny i nierownosci jakby takie zmarszczki ... gdy nazbieram kase wybiore sie gdzies do kosmetyczki na jakies kwasy , peelingii , laser cos co mi pomoze poki co proboje cos z tym zrobic aby wygladac ladniej, jakos to zatuszowac. mam jeszcze takie pytanie czy w stopniu krycia liczy sie kolor podkladu itp?? czy nie jest tak ze jesli podklad ciemniejszy to lepiej pokryje przebarwienia??
ja mam taka sama cere!!! policzki zawsze mialam gladkie a na czole wypryski :/ do tego nie jest ona tlusta predzej skolanna do przesuszen... mi kosmetyczka polecala jakis zabieg z kwasem salicylowym za 150zł po ktorym z buzi schodzi skora przez 2tyg zaleznie od cery nawet platami potrafi odchodzic ale po tym nie ma prawie zadnych blizn... i zadnych wypryskow to jakis taki nowy nie inwazyjny sposob oczyszczania skora sie sama oczyszcza bo akcja jej produkcji przyspiesza sie kilkakrotnie ponoc mozna sie normalnie malowac i w ogole... ja sie nie zdecydowalam puki co bo nie bede na egzaminy maturalne chodzic jak potworek ale ponoc czyni cuda moze sie skusze za jakis czas
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując