Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Który podkład? (REVLON - LA ROCHE POSAY)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-06, 09:56   #4
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Który podkład? (REVLON - LA ROCHE POSAY)

Ja uzywam revlon'a i LRP o ktorym piszesz.. to jedyne podklady jakie posiadam
LRP nie nadaje się na upały, uzywam go na jesien, zime.. latem spływa - posiadam wersje dla cery tłustej i mieszanej. ale bosko kryje i "szanuje" skore twarzy. Podklad jest rewelacyjny - ale nie na upały Jesli się nie pocisz, jest rownie trwały ja revlon. Na skorze twarzy prezentuje sie lepiej od revlon'a.
Revlon Colorstay to moim zdaniem podkład na caly rok. Lekko wysusza, czyli dla nas dobry Nadaje się nawet jako baza pod cienie. Jedyny jego minus to brak daty przedatnosci na opakowaniach sprowadzanych z zagranicy jak i tych dostępnych w polsce. A dystrybutor nie ma ochoty odpowiedziec na moje maile z zapytaniem wlasnie jak odczytac date przydatnosci tych podkladow
Uzywam kiedy tylko moge LRP, a ze wzgledu na "problem" daty przydatnosci revlona na cala twarz jedynie okazyjnie, natomiast caly czas sluzy mi jak baza pod cienie.
LRP w roli bazy pod cienie( na to klade jeszcze baze artdeco) sprawuje się kiepsko, bo szybko sie walkuje...wiadomo powieki szybciej sie przetluszczają.
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując