Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-16, 10:16   #69
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88289500]Z sinsaya to tylko czapka z pomponem lub bordowe rękawiczki mogą się nadać.
Kolory Prawdziwej Wiosny mogą być trudne do odróżnienia od kolorów Prawdziwej Jesieni. Wyglądają jak ich czystsze i jaskrawsze wersje. Jesienne wizualnie zawsze wyglądają na przyciemnione, a zarazem tak, jakby ktoś zdjął z nich nieco pigmentu (na tym polega zgaszenie koloru). W wiosennych kolorach zawsze widać nasycenie i klarowność koloru.
Lojra - ta ciemna czerwień rzeczywiście bardzo ładnie. Ta jaśniejsza jest jakby wzięta z palety Czystej Wiosny i trochę się na Tobie wybija.[/QUOTE]Jaśniejsza czyli ta bluza? Bo na tym zdjęciu z przylozonym materiałem to jest ta sama bluza z poprzedniego zdjęcia.

Dziś jednak nie dam rady zrobić fotek, postaram się jutro, bo na tych zdjęciach te kolory są jednak dość przekłamane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora