Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-12, 19:44   #775
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez Mo_Nika Pokaż wiadomość
Standard [emoji23]


[emoji48]

Dokładnie Ale u mnie jest taka rotacja, ze obecnie mam tylko dwa

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez nataliep87 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Savannah jest „otwarta” i ma tylko ta środkowa cześć zapinana na zamek. Musiałabym się wiec zmieścić tam a te otwarte kieszenie byłyby tylko do użytku w suche dni. Savannah rozmiar small odrzuciłam bo tam na pewno bym się nie zmieściła. W selmie z kolei przekonuje mnie bardziej ze to typowa crossbody. Zamówię wiec chyba ta, ponieważ savannah medium jest akurat w promocji i ceny jednej u drugiej są porównywalne. W chiwili obecnej skupiam się na praktyczności jednak zupełnie przepadałam w korsie bo w ciągu 6 tyg po zakupie pierwszej torebki zamówiłam portfel dwie torebki i teraz czaje się na trzecia, także pewnie i ta savannah z czasem będzie moja. Jedna odsprzedałam bo za szybko szafa mi się zapełnia ale najgorsze ze każda chce zatrzymać 😁 a zaczęło się od tego ze chciałam jednego porządnego Korsa w szafie ...

Skąd ja to znam Różnica tylko taka, ze ciagle coś odsprzedaję, bo lubię mieć niewiele torebek i do większości się nie przywiązuję
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując