Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-05, 15:00   #2705
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87146816]Meamia super wiadomości cieszę się, że wszystko ok

Gin sam z siebie napisał mi dzisiaj maila, że skoro odwołałam poniedziałkową wizytę to rozumie, że się nie udało utrzymać tej ciąży. Napisałam, że tak, że beta spadła w ostatnim badaniu, a on "Proszę się nie martwić, jeszcze wszystko się uda!!" Wzruszyło mnie to ostatni tydzień pokazał mi, że czasem lepiej nie wiedzieć za dużo. Sporo emocji kosztował mnie ten rollercoaster... Więcej sobie tego nie zrobię i test ciążowy zrobię dopiero w dniu @, bo w końcu naprawdę przypłacę to wszystko depresją... Tymczasem dzisiaj 2dc i czekam niecierpliwie na owu

A jutro idę z sąsiadkami do kina ba Politykę i wieczór przy cyderku [emoji16][emoji16][emoji16]

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]No i w koncu, Gryziu.... ja raz tez sie tak zalatwilam test wyszedl przed @ pojechalam do szpitala bo dostalam krwotoku jednego dnia beta 30 kolejnego 5.... i @ przyszła. Dostalam taki ochrzan od lekarza, ze po co mi to bylo. Teraz przyznaję racje. Po co mi to bylo.... lepiej czekac i nie myslec.
Wiem ze bardzo chcesz. Wiem ze to silniejsze ,ale rozczarowanie nie jest warte tej chwili ekscytacji...

Ja tez ide z mezem na politykę w sobote [emoji4]🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora