Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-05, 19:16   #2708
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
W Holandii nie podają płci przy NIPT.[emoji854] Taki peszek. Będę musiała czekać do 20 tyg, chyba że wykorzystam swój bon na dodatkowe USG w 16 tygodniu albo podjadę do Polski [emoji6].
Moje samopoczucie dobrze, nawet lepiej niż przed ciaza. Jestem z tych kwitnących ciężarnych.[emoji12] Niestety strasznie mam dużo teraz pracy, staram się to jakoś wszystko pogodzić, ale nie mogę odpocząć jakbym chciała. Pospałabym sobie tak porządnie, ale jeszcze dwa ciężkie tygodnie, potem będę mieć bardzo mało godzin więc odetchnę.

A co do Polityki to opowiedzcie czy warto iść,bo u nas też grają. Może się wybiorę [emoji57]

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Oj moja koleżanka ma termin na luty i plec jej podali na tym usg genetyczym.... w szpitalu miala je robione. W 1 i 2 ciąży. A co do NIPT to dowiedz sie dobrze ,bo ja musialam zaznaczyc ze chce lub nie znac plec i juz. Kupe kasy sie za to placi takze łaski bez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87147287]Pamiętam to u Ciebie. A jednak myślałam, że po tych wszystkich nieszczęściach, które na mnie spadły, po prostu mogę dostać ciążę w pierwszym cyklu i wszystko będzie ok. A tu niespodzianka... No ale nie ma co się nad tym dalej rozwodzić, gdyby nie duphaston i beta w 28dc to nic bym nawet nie wiedziała, że cokolwiek się zadziało. I pewnie tak by było lepiej.



Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]U mnie to byl 1 cykl starań o 2 dziecko a w 2 cyklu się udało takze moze to znak ze u Ciebie tez tak będzie [emoji4][emoji4][emoji173]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora