Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-06, 09:54   #2714
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Klusia91 Pokaż wiadomość
Pocieszę Cię, też mam taką @ jakby miało mi wnętrzności rozerwac. Najlepsze dla mnie stwierdzenie " Jakby ktoś chciał mi macice razem z jajnikami wyrwać".... Jeszcze w tej pracy musze siedzieć.
Nie dośc, że boli cholernie, nacpałam się już przeciwbólowych to za chwilę chyba odpłynę morzem czerwonym....
Mam identyczne miesiączki [emoji58]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
No i w koncu, Gryziu.... ja raz tez sie tak zalatwilam test wyszedl przed @ pojechalam do szpitala bo dostalam krwotoku jednego dnia beta 30 kolejnego 5.... i @ przyszła. Dostalam taki ochrzan od lekarza, ze po co mi to bylo. Teraz przyznaję racje. Po co mi to bylo.... lepiej czekac i nie myslec.
Wiem ze bardzo chcesz. Wiem ze to silniejsze ,ale rozczarowanie nie jest warte tej chwili ekscytacji...

Ja tez ide z mezem na politykę w sobote [emoji4]🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My idziemy dziś na politykę [emoji16][emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Gryzia, fajne plany na wieczór! Baw się dobrze. A doktorek super ma podejście!

Siva, ja Cię bardzo podziwiam. W ogóle wszystkie pary, które się długo starają. U nas "się udało" w 8 cyklu, a już wtedy przecież człowiek miał dość, a co dopiero jak jest mowa o kilku latach..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj taak.. [emoji57] Bywa ciężko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora