Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-06, 11:22   #2717
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Siva a jak u was diagnostyka poza tym laparo?
Maz sie badał ? Kurcze no dlugo musicie czekac na tego bobaska no Pamiętam bylysmy razem w ciąży w 2016roku [emoji24] czy po tym # tez udalo sie zajsc czy caly czas nic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Ja płaciłam 300euro, czekalam tydzien i mialam wynik razem z płcią. Nie refunduja, tzn niektóre kasy chorych zwracaja ale trzeba miec rozszerzone ubezpiecznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Witaj. Zapraszamy. Jeśli juz w 24dc masz plamienie moze za krótka faza lutealna? :mysli: postaraj sie nie nakręcać , bo to nie pomaga choc wiem, ze ciężko. Zdrowa para w jednym cyklu ma tylko 20procent szans na zaplodnienie , moze to Cię pocieszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak kochana mąż się badał 3x w ciągu tych lat, jest ok. To moja endo robi mi spustoszenie [emoji26] to laparo i oczyszczenie z tych zrostow dało mi nadzieję..
Po tamtym laparo właśnie udało się zająć w ciążę.
Ale po tym # niestety cisza..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora