Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Capsule Wardrobe!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-28, 20:51   #36
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Capsule Wardrobe!

Cytat:
Napisane przez thegirlnextdoor Pokaż wiadomość
Pani Robot, a Ty już masz CW? Jak długo? Czyli masz jakąś dużą bazę z której wybierasz sobie 15 rzeczy na miesiąc? Czy wymieniasz ją typu kupujesz nowe ubrania?
Robiłam wiele podejść, ale nigdy nie wykorzystywałam potencjału ubrań. No i nie miałam bazy. Dopiero, kiedy ustabilizowałam wagę dokształcając się w kwestii odżywiania zaczęłam się trochę edukować, szukać inspiracji na instagramie (to ostatnie bardzo pomogło).
Nie liczyłam ile mam rzeczy, ale taką podstawową bazę plus kilka sztuk ekstra i na tym chcę popracować do późnej jesieni, kiedy będę musiała dokupić kilka niezbędników. A że cała garderoba, mimo niewielkiej ilości ubrań to dla mnie chaos, to spodobał mi się pomysł Jennifer Scott na pracę na 10 ciuchach. I pomaga robienie sobie zdjęć (chyba, że jesteś modelką, wtedy możesz ubierać się z zawiązanymi oczami i nadal wyglądać lepiej od 90% kobiet).
Także, jestem po raz kolejny początkująca. I nie inspiruję się kapsułowymi blogerkami, bo moim zdaniem ubierają się strasznie

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Tak trochę nie rozumiem skąd nagle jakiś zakupoholizm, mega wydatki i wielka szafa? Uważam, źe zakupy powinno się robić myśląc i nie trzeba wtedy dodawać do tego mega ideologi i sztucznych tworów. Wystarczy rozsądek.
No, ale może ktoś ma taką potrzebę dodać do swojej szafy ideologię. Np żeby sobie ułatwić życie
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-05-28 o 20:53
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując