Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-24, 08:09   #494
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

[1=bccdcf434faad1be96eaee7 5ec00689e31b1d0e0_5f10dbf 29baff;87871881]cześć. czytałam że warto wziąć ciemniejszy odcień podkładu i świetnie się sprawdzi jako bronzer, macie z tym doświadczenia? ile tonów ciemniejszy wybrać? czytałam że ton, ale mam i golden fair i golden light i zdecydowanie light nie może robić tu za bronzer, jest po prostu zbyt żółty i zbyt jasny jak na bronzer. czy odcienie ciemniejsze AM jako bronzer na standardowych słowiańskich cerach, do których pasuje golden fair, mają odcienie bronzera (szarego do konturowania czy bardziej opalonego do opalania?) czy tak jak u mnie golden light są nieładnie zbyt żółte?




golden fair.[/QUOTE]Myślę że jak najbardziej. Szczególnie że można sobie wybrać jaki będzie podton. No i raczej poszła bym w podkład kryjący i najciemniejszy odcień, który będzie miał więcej pigmentu. Ja pewnie celowalabym w neutralne.
Mimo wszystko bronzer podkladowy może być dość delikatny więc zależy jakiego efektu oczekujesz. Jeśli lubisz mocniejszy pigment to raczej szukałabym w innych markach mineralnych które mają już typowe bronzery [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując