Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - iPhone - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-02-11, 01:53   #528
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: iPhone - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Wiem, że to wątek o telefonach, ale pozwolę sobie zadać i tutaj pytanie dot. Apple

Do czego wykorzystujecie swoje MacBooki? Do pracy czy do codziennych zadań? Byłam w weekend w iSpot i oglądałam kilka modeli. Pan się zapytał do czego potrzebuję i powiedział, żebym sobie lepiej kupiła kompa z Windowsem Tak trochę nie wiedziałam, co mu odpowiedzieć Mój tż mówi, że nie wykorzystam w ogóle potencjału macbooka, bo nie będę na nim pracować. No i sama nie wiem. Jak jest u was?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Korzystam w pracy i w domu, chociaż w domu głównie przeglądam Internet i nie mam wielkich potrzeb. Z gier mam tylko Sims 4 .
W pracy muszę korzystać z Maca dla dwóch programów.
Mój stary MacBook Air z 2012 nadal działa, ale zmieniłam w zeszłym roku na Apple MacBook Pro M1/16GB/512 bo staruszek miał za małą pamięć, ale mimo wszystko przez lata używania zawiesił mi się może z dwa razy i nadal spokojnie da się na nim popracować.
A co panów z iSpot to kiedyś zaproponowali mi płatne odtworzenie oprogramowania które miało rozwiązać problem z baterią która rozładowywała się z powodu zimna . Dodam, że bateria kwalifikowała się do programu darmowej wymiany bo była po prostu uszkodzona od nowości, ale oni uparcie twierdzili że soft naprawi baterię. Poszłam do Cortlandu .

Edytowane przez theorema
Czas edycji: 2022-02-11 o 01:55
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując