Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-19, 08:49   #3781
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Właśnie dla mnie też to jest trudne do zrozumienia i dzieci takich matek niestety są obarczone potem problemami. Sama śmierć rodzica jest trudna, a tutaj dochodzą jeszcze takie okoliczności. Mogę się tylko domyślać, że chodzi może po części o to, żeby "coś po sobie zostawić". Nie wiem.

Robię właśnie obiad: risotto z kurczakiem, cukinią i pieczarkami. Co tam u Was w planie?
Macie jakieś ulubione danie z piersią kurczaka? Mam jeszcze z kilogram piersi i jutro też bym coś kurczakowego zrobiła na obiad. Nie chce wrzucać wszystkich piersi do zamrażarki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś zostawić, spełnić marzenie... Jak najbardziej rozumiem motywy, ale to można namalować obraz, albo napisać tomik poezji. Dziecko to żywy człowiek, który czuje. Gigantyczna odpowiedzialność.

Bardzo lubię kurczaka słodko kwasnego z ryżem, ale że od lat nie jem mięsa, to nie pamietam co tam jeszcze bywało ciekawego z przepisów.
Robię makaron słodko kwaśny właśnie
Jestem nie dość, że podminowana przez hormony, to obolała i mam lekkie nudności. I te wstretne zapachy wokoło Źle wysuszona mata wechowa o mdłej woni, psia karma z rybą. Zjedzą, to wrzucam to do pralki. Na razie stary leży z nosem we frędzelkach, więc nie będę mu odbierać zabawy. Okno non stop otwarte... Kupiłam kawę mieloną zamiast ziarnistej, moj ekspres raz robi z niej kawę, a raz wysypuje i zalewa samą wodą Nie do końca wiem w którym momencie mu ją wsypywać... Będę chodziła taka cała na nie.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora