Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-05, 11:52   #1442
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Kciuki, oby też był spoko i żebyś nie musiała iść prywatnie, bo to jednak koszt :/





Mi teeeeż, a jutro przed południem do męża przychodzi kolega na granie, więc wypadałoby ogarnąć ;P Na ten weekend nie mamy nic zaplanowane, ale za tydzień jedziemy na weekend do Krakowa i pewnie powiemy szwagrowi

Pytanie do dziewczyn, które już mają dzieci: kupowałyście tak jakby po pełnej wyprawce na rozmiar 56 i 62 czy tylko kilka rzeczy w 56 i więcej w 62? Jak np. na rozpiskach wyprawek jest podane, żeby mieć załóżmy 6 bodziaków z długim rękawem, to miałyście 6 w jednym rozmiarze i 6 w drugim czy jakoś inaczej? Nie chcę jeszcze kupować, ale lubię wiedzieć, na co się szykować Myślę, czy by też z wyprzedzeniem nie kupić rozmiaru 68, chociaż te rzeczy z H&M podobno wychodzą większe? Jakie jeszcze sklepy z ubrankami polecacie?
Mój syn urodził się 56 cm, do szpitala wzięłam 62 bo na 56 nic praktycznie nie miałam to topił się w tym dosłownie, zanim dorósł do 62 to minęły z 2-3 miesiące więc szybko ogarniałam malutkie ciuszki już po powrocie do domu [emoji85] nie byłam przygotowana, bo też mama teściowa mówiły nie kupuj bo nawet tego nie ponosi no i dupa nie miały racji [emoji16]
A póki dorósł do rozmiaru 68 zwłaszcza z h&m to hohoho ! H&M ogólnie ma większą ta rozmiarówkę zdecydowanie.
Chyba że są jakieś wyprzedaże i w naprawdę dobrych cenach są te ciuszki to można kupić na zapas, ja na wyprzedażach zawsze kupuję większe rozmiary np z letniej kolekcji na następne lato [emoji16] teraz chyba są końcówki wyprzedaży? Może można coś upolować w tych malutkich rozmiarach ( bo zazwyczaj one zostają na wyprzedażach te właśnie 56-62-68).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując